Erabiltzailea
Gakoa


Mitxitxolako 2019 igoera 

2019/01/13

Joan den urtarrilak 13an Mitxitxolako bederatzigarren igoera ospatu zen.
Lasterketan 81 lagunek parte hartu zuten eta oinez jende ugari igo zen partaideak animatzera.

Gizonezkoen artean, irabazlea Gorka Herce izan zen, eta bere denbora 18m04s.
Bestalde, emakumeen artean, irabazlea Lurdes Oiartzabal izan zen, eta bere denbora 21m32s.
Azkenik, gazteen artean, mutilen aldetik irabazlea Mikel Aramendi izan zen, 20m04s denbora betez, eta nesken artean Nora Gametxo 28m56sz.

1 GORKA HERCE 18:04.9 1 gizonezkoa
2 BORJA MANCHADO 18:19.8
3 ANDONI OLAZIREGI 19:10.5
4 PATXI ESNAOLA 19:44.7
5 MIKEL ARAMENDI 20:04.6 1 gazte mutila
6 JULEN BERROTARAN 20:10.0
7 PEDRO ANGELES ROMERO 20:39.9
8 ANDER ARAMENDI 20:52.6
9 IŅAKI IZAGIRRE 21:11.3
10 GORKA BENGOETXEA 21:15.1
11 LANDER ETXABE 21:19.7
12 IBON SANZ 21:27.4
13 KOLDO URTIZBEREA 21:28.8
14 LURDES OIARTZABAL 21:32.8 1 emakumezkoa
15 GORKA LUKAS 21:33.9
16 UNAI OLIDEN 21:45.2
17 MIKEL ARRIZABALAGA 21:58.2
18 IBON LAZA 22:03.1
19 ARITZ RIAL 22:04.5
20 IŅIGO ARZALLUS 22:06.9
21 AITOR ALKARAZ 22:09.6
22 IMANOL ARREGI 22:18.1
23 ANDER IRIARTE 22:27.8
24 UNAX ZELAIARAN 22:33.8
25 EŅAUT GANTZEGI 22:35.8
26 AMAIUR IGLESIAS 22:49
27 IŅAKI LOPETEGI 22:55.2
28 JURGI ALDALUR 23:03.7
29 UNAI MITXELENA 23:18.2
30 MANOLO MENENDEZ 23:40.1
31 IKER GOLDARAZ 23:50.3
32 MATEO GONZALEZ 23:53.6
33 JULEN ALKIZA 23:53.4
34 IORITZ INTXAURRANDIETA 21:02.3
35 GOTZON INTXAURRANDIETA 21:02.3
36 FRANCESC MAS 24:15.4
37 MIGUEL PINA 24:18.2
38 ION LOPETEGUI 24:27.2
39 ARITZ ALBERDI 24:35.7
40 UNAI SALABERRIA 24:39.5
41 OSTADAR ARTETXE 24:48.5
42 ROBERTO MONTERO 24:51.3
43 AMAGOIA MITXELENA 25:06.6
44 ANDER MAKAZAGA 25:08.3
45 UNAI PORTELA 25:14.3
46 JON ANDER ZELAIARAN 25:19.5
47 IMANOL ETXEMIKE 25:33.8
48 ANDONI TENA 25:47.6
49 NORA GONDAT 25:53.0
50 ALBERTO GRIJALBA 25:58.8
51 JON ARBONA 26:01.2
52 PATRI GONDAT 26:01.8
53 IVAN GI 26:08.7
54 OLAIA JAUREGI 26:10.1
55 DAVID SAINZ 26:11.6
56 LANDER SANCHEZ 26:13.5
57 IŅAKI ZABAL 26:15.7
58 IMANOL GONZALEZ 26:16.3
59 UXUNE TENA 26:18.8
60 EMILIO IDOIPE 26:19.5
61 AITOR SISTIAGA 26:31.9
62 MALEN ESKITXABEL 26:36.6
63 EVA SALABERRIA 26:47.6
64 OSCAR NOVOA 26:58.1
65 ZIGOR CRESPO 26:52.8
66 JOSEBA CAMPANO 27:35.4
67 MARIA JOSE HERNANDEZ 28:12.0
68 IZASKUN IŅARRA 28:27.1
69 LOREA ETXABE 28:27.6
70 ARITZ IRIGOIEN 28:40.9
71 BEŅAT URBIZU 28:41.5
72 IMANOL MUŅOZ 28:42.1
73 MONTSE GARMENDIA 28:51.4
74 NORA GAMETXO 28:56.1 1 gazte neska
75 JON ANDER TELLETXEA 28:56.6
76 MERTXE CASAS 29:11.4
77 AITOR IBARZABAL 32:52.3
78 MARTIN ITOITZ 32:53.0
79 GAROA EIZAGIRRE 33:05.8
80 ARITZ GARMENDIA 33:51.7
81 SERGIO FERNANDEZ 34:34.3

  Itsas-Mendi - Mendi taldea - Mitxitxolako igoera - Mitxitxola 2019