Erabiltzailea
Gakoa

Edizioa 
(urtea)

TXAPELDUNAK

Azpi-txapeldunak

3.sailkatua

4. sailkatua

Bikote kopurua

XIV. pala txapelketa
(2010 Udazkena)

Joxe Manuel Aranburu-Aitor Mujika
Doni Azkarate-Joseba Manzisidor
Aitor Arbelaiz-Mikel Ugarte Xabier Aranburu-Haitz
8
X-III. txapelketa
(2010 Udaberria)
Doni Azkarate-Joseba Manzisidor
Joxe Manuel Aranburu-Aitor Mujika
Koldo-Xabier Aranburu
Ina eta Juanjo Mariaezkurrena
 12



XII. txapelketa (2009 Udazkena)
Joxe Manuel Aranburu-Aitor Mujika
Doni Azkarate-Jon Aristizabal
Aitor Arbelaiz-Mikel Ugarte

Juanjo Mariaezkurrena-Miguel





13





XI. txapelketa
(2009 Udaberria)

 Doni Azkarate-Jon Aristizabal

Aitor Mujika-Joseba Mujika
 

Kepa Saldise-Sergio Torres

 

 Aitor Arbelaiz-Mikel Ugarte






 18

X. txapelketa
(2008 Udazkena)

Aitor Arbelaiz-Mikel Ugarte

Endika Gametxo-Joakin Trecet
 

Arkaitz Olaetxea-Zigor Crespo
 

Ruben -Eusko Aranburu
 





15

 IX. txapelketa 
(2008 Udaberria)

Joseba Mujika-Aitor Mujika

Endika Gametxo-Joakin Trecet
 

 Gorka Torres-Joseba Perez

Joseba Manzisidor-Jose Zelaiaran





 18

 VIII. txapelketa 
(2007 Udazkena)

Joseba Mujika-Aitor Mujika

 Sergio Torres-Mikel Alcaraz

Aitor Arbelaiz-Mikel Ugarte (4*)

 Kepa Saldise-Iñaki Alejos





 24

 VII. txapelketa
 (2007 Udaberria)

Joseba Mujika-Aitor Mujika

 Kepa Saldise-Iñaki Alejos

 Xabier Yarza-Javi

 Sergio Torres-Mikel Alcaraz

 


24

 VI. txapelketa 
(2006 Udazkena)

Joseba Mujika-Aitor Mujika

 Xabier Yarza-Javi

 

Endika Gametxo-Joakin Trecet 3*
 

Haritz Barandiaran2*-Iñaki Alejos





 23

 V. txapelketa 
(2006 Udaberria)

 Endika Gametxo-Jon Ormazabal

 Kepa Saldise-Iñaki Alejos

 Sergio Torres-Joaquin Real

 Joseba Mujika-Aitor Mujika





 25

 IV.txapelketa 
(2005 Udazkena)

 Joseba Mujika-Aitor Mujika
 

 Kepa Saldise-Iñaki Alejos

 Mikel Arregi-Joakin Trecet

  Endika Gametxo-Javi Badiola 





 23

 III. txapelketa
 (2005 Udaberria)

 Kepa Saldise-Iñaki Alejos

 Endika Gametxo-Javi Badiola

 Aitor Arbelaiz-Kepa Puy 

Joaquin Real-Joseba Katelin1*





 22

 II. txapelketa 
(2004 Udazkena)

  Kepa Saldise-Iñaki Alejos

 Eneko Legorburu-Dei Oyanguren

 

 





 8

I. txapelketa  
(2002 Udaberria)

 Kepa Saldise-Iñaki Alejos

Joseba Mujika-Aitor Mujika
 
 

 

 






1* Azken orduan Joseba Katelinek Sergio Torres ordezkatu zuen
2* Azken orduan Haritz Barandiaranek Kepa Saldise ordezkatu zuen
3* Azken orduan Joakin Trecet-ek Javi Badiola ordezkatu zuen
4* Azken orduan Joseba Perez-Gorka Torres bikotearen ordez jokatu zuten
XIII
  Itsas-Mendi - Pala - Historiala
  • Jardunaldiak
  • 1-4 Jardunaldiak
  • 5-8 Jardunaldiak
  • 9-11 jardunaldiak